Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 2015-10-13 | IMP - turnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 10 | 2015-10-06 | IMP- turnering 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 9 | 2015-09-29 | IMP-turnering | Flesberg BK | ||
| 20 | 2015-09-15 | Høstturnering 3-kveld | Flesberg BK | ||
| 12 | 2015-09-14 | Høsturnering M 1-7 14092015 | BK Sølvknekt | ||
| 16 | 2015-09-08 | Høstturnering 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2015-08-25 | Sommerturnering 2 | Flesberg BK | ||
| 6 | 2015-08-11 | Sommerturnering 13.kveld | Flesberg BK | ||
| 11 | 2015-06-09 | Sommerturnering 7.kveld | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-05-26 | Sommerturnering 5.kveld | Flesberg BK | ||
| 12 | 2015-04-30 | Vårturnering 4/4 | BK Sølvknekt | ||
| 9 | 2015-04-28 | Sommerturnering 1.kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2015-04-24 | Festturnering 2015 | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-04-13 | KLM M 6-8 13042015 | BK Sølvknekt | ||
| 8 | 2015-04-07 | Vårturnering kv. 1 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2015-03-24 | Klubbmesterskapet 7.kveld | Flesberg BK | ||
| 24 | 2015-03-16 | KLM M 4-7 16032015 | BK Sølvknekt | ||
| 5 | 2015-03-08 | Numedalsmesterskapet | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-02-23 | Klubbmesterskap mandag 2015 | BK Sølvknekt | ||
| 20 | 2015-02-09 | Nyttårsturnering M 6-7 09022015 | BK Sølvknekt |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-07-11 | Sommer 11 | 6 | 29.0 | 29.2 | 28.4 | 28.8 | 27.3 | 49.2% | 51.9% | -0.25 |
| 2023-07-04 | Sommer 10 | 10 | 29.2 | 29.0 | 35.8 | 32.4 | 28.3 | 47.7% | 45.3% | 0.23 |
| 2023-06-20 | Sommer 8 | 4 | 29.0 | 29.4 | 30.8 | 30.1 | 27.8 | 48.7% | 53.2% | -0.42 |
| 2023-06-15 | sommer 3 | 13 | 29.4 | 28.7 | 26.6 | 27.6 | 27.3 | 49.8% | 42.3% | 0.77 |
| 2023-06-13 | sommer 7 | 1 | 28.7 | 29.5 | 27.9 | 28.7 | 31.9 | 51.7% | 61.1% | -0.89 |
| 2023-06-11 | Larvikmixen 2023 | 10 | 29.5 | 30.2 | 28.0 | 29.1 | 27.9 | 49.4% | 53.4% | -0.63 |
| 2023-06-06 | Sommer 6 | 7 | 30.2 | 30.2 | 33.2 | 31.7 | 30.8 | 49.5% | 50.0% | -0.05 |
| 2023-05-23 | Sommer 4 | 8 | 30.2 | 30.6 | 29.4 | 30.0 | 29.4 | 49.7% | 53.5% | -0.35 |
| 2023-05-16 | Sommer 3 | 6 | 30.6 | 30.6 | 22.7 | 26.6 | 29.9 | 51.8% | 52.1% | -0.03 |
| 2023-05-09 | Sommer 2 | 14 | 30.6 | 30.2 | 28.4 | 29.3 | 29.5 | 50.1% | 45.6% | 0.42 |
| 2023-05-02 | sommer 1 | 8 | 30.2 | 30.0 | 27.1 | 28.6 | 31.0 | 51.3% | 50.0% | 0.13 |
| 2023-04-27 | Klubbmesterskapet 3 | 8 | 30.0 | 30.3 | 24.1 | 27.2 | 27.6 | 50.2% | 52.5% | -0.23 |
| 2023-04-20 | Klubbmesterskap 2 | 15 | 30.3 | 30.2 | 24.0 | 27.1 | 27.7 | 50.3% | 49.1% | 0.13 |
| 2023-04-13 | Klubbmesterskap 1 | 20 | 30.2 | 29.5 | 22.8 | 26.1 | 28.6 | 51.3% | 44.9% | 0.66 |
| 2023-04-11 | vår 2023 4 av 4 | 12 | 29.5 | 29.3 | 28.5 | 28.9 | 31.1 | 51.2% | 48.8% | 0.22 |
| 2023-03-28 | Vår kvl 3 av 4 | 2 | 29.3 | 30.2 | 29.9 | 30.1 | 29.2 | 49.5% | 59.6% | -0.95 |
| 2023-03-21 | Vår23 kv 2 av 4 | 17 | 30.2 | 29.1 | 28.8 | 29.0 | 28.8 | 49.9% | 38.2% | 1.10 |
| 2023-03-19 | Lampeland-FinaleS... | 3 | 29.1 | 29.5 | 28.4 | 29.0 | 33.3 | 52.3% | 57.3% | -0.42 |
| 2023-03-18 | Lampeland 180323 | 4 | 29.5 | 30.4 | 29.2 | 29.8 | 31.5 | 50.9% | 55.5% | -0.85 |
| 2023-03-14 | vår 2023 kv 1 av 4 | 5 | 30.4 | 30.7 | 29.2 | 29.9 | 30.0 | 50.0% | 53.6% | -0.33 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

