Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 2017-09-12 | Høstturnering 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 10 | 2017-09-05 | Høstturnering | Flesberg BK | ||
| 13 | 2017-08-31 | Funbridge august 2017 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2017-08-29 | Sommerturnering 15.kveld | Flesberg BK | ||
| 7 | 2017-08-22 | Sommerturnering 14.kveld | Flesberg BK | ||
| 9 | 2017-08-15 | Sommerturnering 13.kveld | Flesberg BK | ||
| 1.65 | 2017-08-13 | NM mixlag 2017 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1.10 | 2017-08-11 | Patton | Norsk Bridgeforbund | ||
| 12 | 2017-08-07 | Sommerbridge13 | Notodden BK | ||
| 6 | 2017-07-13 | Sommer 10 av 16 | BK Sølvknekt | ||
| 12 | 2017-06-15 | Sommer 6 av 16 | BK Sølvknekt | ||
| 8 | 2017-06-13 | Sommerturnering 8.kveld | Flesberg BK | ||
| 16 | 2017-05-30 | Sommerturnering 6.kveld | Flesberg BK | ||
| 1 | 2017-05-30 | Sommerturnering 6.kveld | Flesberg BK | ||
| 15 | 2017-05-23 | Sommerturnering 5.kveld | Flesberg BK | ||
| 8 | 2017-05-16 | Sommerturnering 4.kveld | Flesberg BK | ||
| 24 | 2017-05-09 | Sommerturnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 2 | 2017-05-09 | Sommerturnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 28 | 2017-03-28 | Vårturnering 2017 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 4 | 2017-03-19 | KM mix 2017 | Krødsherad BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024-06-25 | Sommer 8 av 14 | 10 | 31.5 | 31.1 | 37.2 | 34.1 | 28.8 | 47.0% | 43.2% | 0.36 |
| 2024-06-18 | Sommer 7 av 14 | 7 | 31.1 | 30.9 | 25.1 | 28.0 | 31.8 | 52.1% | 49.5% | 0.24 |
| 2024-06-11 | Sommer 6 av 14 | 8 | 30.9 | 30.8 | 26.6 | 28.7 | 29.8 | 50.6% | 49.5% | 0.11 |
| 2024-06-04 | Sommer 5 av 14 | 3 | 30.8 | 31.9 | 30.7 | 31.3 | 31.5 | 50.1% | 62.5% | -1.17 |
| 2024-05-28 | Desibella 26.05.24 | 5 | 31.9 | 32.1 | 28.3 | 30.2 | 38.1 | 54.4% | 57.8% | -0.20 |
| 2024-05-28 | Sommer 4 av 14 | 10 | 32.1 | 30.7 | 18.1 | 24.4 | 30.4 | 53.3% | 38.0% | 1.43 |
| 2024-05-21 | Sommer 3 av 14 | 5 | 30.7 | 30.3 | 25.8 | 28.1 | 34.4 | 53.5% | 49.5% | 0.38 |
| 2024-05-14 | Sommer 2 av 14 | 6 | 30.3 | 30.3 | 31.6 | 30.9 | 31.2 | 50.2% | 50.0% | 0.01 |
| 2024-05-12 | Desibella 12.05.24 | 12 | 30.3 | 29.8 | 27.3 | 28.6 | 40.9 | 56.7% | 48.8% | 0.49 |
| 2024-05-07 | sommer 1 av 14 | 5 | 29.8 | 29.9 | 25.7 | 27.8 | 29.1 | 50.7% | 51.9% | -0.11 |
| 2024-04-16 | Vår 4 av 4 | 5 | 29.9 | 29.9 | 20.2 | 25.1 | 28.0 | 51.6% | 51.9% | -0.02 |
| 2024-03-31 | Desibella 31.04.24 | 7 | 29.9 | 29.9 | 34.9 | 32.4 | 37.6 | 52.9% | 51.4% | 0.09 |
| 2024-03-24 | Desibella 24.03.24 | 2 | 29.9 | 30.3 | 26.6 | 28.4 | 36.6 | 54.7% | 62.0% | -0.44 |
| 2024-03-19 | Vår 1 av 4 | 10 | 30.3 | 30.2 | 29.4 | 29.8 | 28.8 | 49.5% | 48.6% | 0.08 |
| 2024-03-17 | 2024 Numedalsmest... | 5 | 30.2 | 31.0 | 28.2 | 29.6 | 30.2 | 50.3% | 54.9% | -0.74 |
| 2024-03-14 | Vår cup 2 | 7 | 31.0 | 31.4 | 30.6 | 31.0 | 29.4 | 49.2% | 53.6% | -0.45 |
| 2024-03-12 | KM 6 av 6 | 10 | 31.4 | 31.2 | 29.2 | 30.2 | 28.0 | 48.8% | 46.7% | 0.20 |
| 2024-03-07 | Vårcup 1 | 20 | 31.2 | 30.0 | 30.5 | 30.3 | 28.8 | 49.2% | 37.3% | 1.22 |
| 2024-03-05 | KM 5 av 6 | 12 | 30.0 | 29.5 | 28.1 | 28.8 | 30.1 | 50.7% | 45.9% | 0.45 |
| 2024-02-29 | Vinter cup 4. | 21 | 29.5 | 28.6 | 30.7 | 29.7 | 30.3 | 50.3% | 41.6% | 0.90 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

