Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 20 | 2016-08-23 | Sommerturnering 14.kveld | Flesberg BK | ||
| 1 | 2016-08-23 | Sommerturnering 14.kveld | Flesberg BK | ||
| 7 | 2016-07-28 | Sommerturnering 12 av 16 | BK Sølvknekt | ||
| 8 | 2016-07-26 | Sommerbridge | Holmestrand BK | ||
| 18 | 2016-07-11 | sommerbridge10 | Notodden BK | ||
| 1 | 2016-07-11 | sommerbridge10 | Notodden BK | ||
| 9 | 2016-06-16 | Sommerturnering 6 av 16 | BK Sølvknekt | ||
| 6 | 2016-05-03 | Sommerturnering 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 8 | 2016-04-12 | Vårturnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2016-03-10 | Årsmøteturnering 2016 | BK Sølvknekt | ||
| 4.80 | 2016-01-31 | SM 2016 4. divisjon Buskerud | Norsk Bridgeforbund | ||
| 5 | 2016-01-05 | IMP-turnering 2016 | Flesberg BK | ||
| 11 | 2016-01-04 | Nyttår 1 av 7 | BK Sølvknekt | ||
| 20 | 2015-12-21 | Julebordsturnering M 21122015 | BK Sølvknekt | ||
| 13 | 2015-12-18 | Julesingel 2015 | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-12-15 | Julestress 4. kveld | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-12-01 | Julestress 2.kveld | Flesberg BK | ||
| 12 | 2015-11-10 | Vinterturnering 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 7 | 2015-10-20 | IMP -turnering 4.kveld | Flesberg BK | ||
| 10 | 2015-10-19 | Høstturneringen M 6-7 19102015 | BK Sølvknekt |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-11-09 | Lys og varme 2 | 4 | 27.0 | 27.4 | 25.9 | 26.6 | 29.3 | 51.4% | 54.9% | -0.35 |
| 2023-11-07 | Vinter 1 av 4 | 7 | 27.4 | 27.7 | 28.2 | 27.9 | 29.2 | 50.7% | 53.9% | -0.29 |
| 2023-11-02 | Lys og varme 1 | 11 | 27.7 | 27.5 | 26.2 | 26.8 | 27.6 | 50.4% | 48.6% | 0.18 |
| 2023-10-31 | Butler 5 av 5 | 2 | 27.5 | 28.0 | 28.7 | 28.4 | 30.8 | 0.2 | 1.2 | -0.53 |
| 2023-10-24 | Butler 4 av 5 | 4 | 28.0 | 28.6 | 29.5 | 29.0 | 29.4 | 0.0 | 1.0 | -0.55 |
| 2023-10-19 | Løv 3 | 2 | 28.6 | 29.7 | 28.6 | 29.2 | 25.6 | -0.3 | 1.5 | -1.12 |
| 2023-10-17 | butler 3 av 5 | 11 | 29.7 | 29.2 | 27.9 | 28.5 | 29.9 | 0.1 | -0.8 | 0.50 |
| 2023-10-15 | KM Mix | 12 | 29.2 | 28.4 | 19.0 | 23.7 | 27.0 | 51.7% | 47.8% | 0.74 |
| 2023-10-12 | løv 2 | 9 | 28.4 | 28.6 | 29.0 | 28.8 | 28.5 | -0.0 | 0.2 | -0.13 |
| 2023-10-10 | Butler 2 av 5 | 6 | 28.6 | 29.2 | 28.8 | 29.0 | 28.9 | -0.0 | 1.1 | -0.64 |
| 2023-10-05 | Løv 1 | 6 | 29.2 | 29.7 | 29.4 | 29.5 | 26.2 | -0.3 | 0.4 | -0.44 |
| 2023-10-03 | Butler 1 av 5 | 3 | 29.7 | 30.3 | 29.5 | 29.9 | 28.0 | -0.2 | 1.0 | -0.69 |
| 2023-09-26 | Høst 4 av 4 | 8 | 30.3 | 30.0 | 29.2 | 29.6 | 29.5 | 49.9% | 46.7% | 0.31 |
| 2023-09-19 | Høst 3 av 4 | 6 | 30.0 | 30.4 | 28.6 | 29.5 | 29.0 | 49.7% | 53.5% | -0.35 |
| 2023-09-12 | Høst 2 av 4 | 12 | 30.4 | 29.8 | 28.1 | 28.9 | 30.8 | 51.0% | 44.9% | 0.57 |
| 2023-09-05 | Høst 1 av 4 | 5 | 29.8 | 30.1 | 28.3 | 29.2 | 28.5 | 49.6% | 52.4% | -0.26 |
| 2023-08-29 | sommer 14 | 4 | 30.1 | 30.3 | 20.8 | 25.6 | 29.5 | 52.1% | 54.8% | -0.25 |
| 2023-08-22 | Sommer 13 | 9 | 30.3 | 29.6 | 26.1 | 27.9 | 30.8 | 51.6% | 43.8% | 0.74 |
| 2023-08-15 | Sommer 12 | 10 | 29.6 | 29.8 | 48.9 | 39.3 | 31.4 | 45.7% | 47.5% | -0.17 |
| 2023-08-09 | Festivalhandicap 4 | 24 | 29.8 | 29.0 | 26.0 | 27.5 | 34.8 | 53.8% | 44.9% | 0.79 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

