Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 2013-08-27 | Sommerfinal 2013 kv 2 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2013-08-13 | Sommerturnering14 | Flesberg BK | ||
| 0.70 | 2013-08-05 | NM mixlag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 22 | 2013-06-11 | sommerturnering 8 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2013-06-11 | sommerturnering 8 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-06-04 | sommerturnering 7 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-05-28 | ST kv 6 | Flesberg BK | ||
| 26 | 2013-05-07 | st kv. 3 | Flesberg BK | ||
| 2 | 2013-05-07 | st kv. 3 | Flesberg BK | ||
| 22 | 2013-04-30 | ST kv 2 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2013-04-30 | ST kv 2 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-04-21 | KM-MIKS 2013 | Kløver Ess | ||
| 9 | 2013-04-09 | vaarturnering kv3 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2013-03-14 | Klubbmesterskap torsdag kveld 6, 2013 | BK Sølvknekt | ||
| 6 | 2013-03-10 | Numedalsmesterskap 2013 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2013-03-03 | KM damer - veteran | BK Sølvknekt | ||
| 9 | 2013-02-26 | KM 2013 kv 4 | Flesberg BK | ||
| 22 | 2013-02-14 | Klubbmesterskap torsdag 2013 3.kveld | BK Sølvknekt | ||
| 2.80 | 2013-02-03 | SM 2013 4. divisjon avdeling 23 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2013-01-24 | Fadder /handikapp 4 2013 | BK Sølvknekt |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2022-03-29 | HCP kveld 2 | 6 | 25.2 | 25.0 | 28.0 | 26.5 | 28.7 | 51.2% | 48.8% | 0.22 |
| 2022-03-22 | HC kveld 1 | 6 | 25.0 | 25.2 | 28.7 | 27.0 | 27.6 | 50.3% | 52.9% | -0.24 |
| 2022-03-17 | Vår cup 1. | 17 | 25.2 | 25.0 | 44.0 | 34.5 | 28.7 | 47.0% | 44.8% | 0.22 |
| 2022-03-15 | Butler kvled 4 | 2 | 25.0 | 25.7 | 29.4 | 27.6 | 29.2 | 0.1 | 1.4 | -0.71 |
| 2022-03-10 | Vintercup 4. | 16 | 25.7 | 24.8 | 42.6 | 33.7 | 29.5 | 47.8% | 39.3% | 0.86 |
| 2022-03-08 | butler kveld 3 | 3 | 24.8 | 25.1 | 24.1 | 24.6 | 28.8 | 0.4 | 0.8 | -0.24 |
| 2022-02-24 | VinterBridge No40 | 34 | 25.1 | 25.4 | 42.8 | 34.1 | 24.2 | 45.0% | 47.6% | -0.27 |
| 2022-02-22 | butler kv 1 | 7 | 25.4 | 25.1 | 29.2 | 27.2 | 29.5 | 0.2 | -0.2 | 0.23 |
| 2022-02-17 | Vintercup 1. kveld | 5 | 25.1 | 25.6 | 43.3 | 34.5 | 29.7 | 47.5% | 52.7% | -0.52 |
| 2022-02-15 | Flesberg BK 15 fe... | 6 | 25.6 | 25.8 | 29.6 | 27.7 | 29.4 | 50.9% | 52.1% | -0.11 |
| 2022-02-01 | Flesberg 1 feb 22 | 10 | 25.8 | 25.6 | 29.3 | 27.4 | 27.9 | 0.2% | -2.4% | 0.17 |
| 2022-01-27 | Eiker 27.01.22 | 11 | 25.6 | 25.2 | 42.5 | 33.9 | 29.6 | -2.3% | -6.8% | 0.34 |
| 2022-01-25 | Flesberg BK 250122 | 3 | 25.2 | 25.7 | 28.7 | 27.2 | 28.9 | 0.9% | 6.8% | -0.46 |
| 2022-01-20 | Eiker 20.01.22 | 6 | 25.7 | 26.2 | 42.8 | 34.5 | 32.3 | -1.2% | 4.9% | -0.46 |
| 2022-01-11 | Flesberg BK 11012022 | 12 | 26.2 | 25.8 | 27.3 | 26.5 | 27.9 | 0.7% | -4.5% | 0.42 |
| 2022-01-04 | Flesberg 040122 | 3 | 25.8 | 26.1 | 27.7 | 26.9 | 30.8 | 2.1% | 8.7% | -0.35 |
| 2021-12-21 | Flesberg BK 211221 | 1 | 26.1 | 26.4 | 28.0 | 27.2 | 28.3 | 0.6% | 8.3% | -0.30 |
| 2021-12-14 | des 14 2021 | 5 | 26.4 | 26.5 | 28.1 | 27.3 | 27.8 | 50.3% | 51.4% | -0.10 |
| 2021-12-09 | SImultan Eiker | 5 | 26.5 | 26.6 | 43.3 | 34.9 | 29.3 | 46.8% | 47.9% | -0.09 |
| 2021-12-07 | des 2021 kv 1 | 2 | 26.6 | 27.2 | 28.6 | 27.9 | 28.8 | 50.5% | 56.3% | -0.55 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

