Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.95 | 2018-08-06 | NM mixlag 2018 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 11 | 2018-07-19 | Sommer 10 | BK Sølvknekt | ||
| 12 | 2018-07-03 | 2018 sommer 10 av 15 | Flesberg BK | ||
| 8 | 2018-05-15 | sommerturn. 3 av 15 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2018-05-02 | Monrad lag | Eiker BK | ||
| 20 | 2018-04-30 | Mandag Klubbmester 8 av 8 | BK Sølvknekt | ||
| 11 | 2018-04-27 | årsfest 2018 | Flesberg BK | ||
| 19 | 2018-04-24 | Sommer 2018 kv.1 av 15 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2018-04-24 | Sommer 2018 kv.1 av 15 | Flesberg BK | ||
| 6 | 2018-04-23 | Mandag Klubbmester 7 av 8 | BK Sølvknekt | ||
| 13 | 2018-04-10 | vårturnering3 kveld | Flesberg BK | ||
| 13 | 2018-04-09 | Mandag Klubbmester 5 av 8 | BK Sølvknekt | ||
| 28 | 2018-04-03 | Vårturnering kveld 2 | Flesberg BK | ||
| 20 | 2018-03-20 | klubbkamp | Flesberg BK | ||
| 13 | 2018-03-15 | Torsdag Klubbmester 6 av 7 | BK Sølvknekt | ||
| 13 | 2018-03-06 | 2018 klubbmesterskap 5.kv | Flesberg BK | ||
| 28 | 2018-02-20 | 2018 Klubbmesterskap 4.kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2018-02-13 | 2018 Klubbmesterskap 3.kveld | Flesberg BK | ||
| 9 | 2018-02-12 | Mandag Nyttar 6 av 7 | BK Sølvknekt | ||
| 15 | 2018-02-10 | Guriset Open |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-01-19 | Desibella 19.01.25 | 1 | 31.2 | 32.4 | 42.1 | 37.2 | 38.9 | 50.9% | 69.4% | -1.15 |
| 2025-01-14 | Nyttår 2 av 4 | 9 | 32.4 | 32.3 | 29.9 | 31.1 | 31.4 | 50.2% | 49.0% | 0.11 |
| 2025-01-09 | Nyttårscup 2 | 19 | 32.3 | 31.7 | 49.6 | 40.6 | 30.8 | 44.8% | 39.1% | 0.59 |
| 2025-01-07 | Nyttår 2025 1 av 4 | 6 | 31.7 | 31.9 | 30.3 | 31.1 | 30.8 | 49.9% | 52.2% | -0.22 |
| 2025-01-05 | Numedalsmix 2025 | 9 | 31.9 | 31.8 | 20.1 | 26.0 | 27.8 | 51.0% | 50.3% | 0.11 |
| 2025-01-02 | nyttårscup | 13 | 31.8 | 32.1 | 48.9 | 40.5 | 30.5 | 44.7% | 48.0% | -0.34 |
| 2024-12-17 | Julestress 3 av 3 | 7 | 32.1 | 32.2 | 29.5 | 30.9 | 29.5 | 49.3% | 50.0% | -0.07 |
| 2024-12-10 | Julestress 2 av 3 | 12 | 32.2 | 31.4 | 28.6 | 30.0 | 29.1 | 49.5% | 41.0% | 0.78 |
| 2024-12-05 | JuleCup 2 | 16 | 31.4 | 31.9 | 49.9 | 40.9 | 31.3 | 45.0% | 49.3% | -0.44 |
| 2024-12-03 | Julestress 1 av 3 | 7 | 31.9 | 31.7 | 28.0 | 29.8 | 29.5 | 49.8% | 47.9% | 0.18 |
| 2024-12-01 | Desibella 01.12.24 | 4 | 31.7 | 31.9 | 27.9 | 29.9 | 37.7 | 54.3% | 57.2% | -0.18 |
| 2024-11-21 | Lys og varme 4 | 20 | 31.9 | 31.5 | 49.3 | 40.4 | 32.7 | 46.0% | 42.2% | 0.39 |
| 2024-11-19 | Vinter 3 av 4 | 13 | 31.5 | 31.0 | 28.3 | 29.7 | 31.5 | 51.0% | 45.6% | 0.51 |
| 2024-11-12 | Vinter 2 av 4 | 9 | 31.0 | 30.8 | 27.0 | 28.9 | 30.5 | 50.8% | 49.3% | 0.15 |
| 2024-11-05 | Vinter 1 av 4 | 3 | 30.8 | 31.3 | 25.8 | 28.6 | 29.8 | 50.7% | 56.0% | -0.50 |
| 2024-10-31 | Lys og varme 1 | 9 | 31.3 | 31.6 | 32.1 | 31.8 | 31.5 | 49.8% | 52.4% | -0.26 |
| 2024-10-29 | butler 5 av 5 | 6 | 31.6 | 31.8 | 25.7 | 28.7 | 28.8 | 0.0 | 0.4 | -0.24 |
| 2024-10-22 | butler 4 av 5 | 10 | 31.8 | 31.6 | 26.0 | 28.8 | 30.0 | 0.1 | -0.3 | 0.26 |
| 2024-10-19 | Fleberg 75B | 2 | 31.6 | 32.2 | 36.4 | 34.3 | 28.9 | 47.1% | 63.1% | -0.65 |
| 2024-10-17 | Løv cup 3 | 12 | 32.2 | 32.8 | 49.0 | 40.9 | 30.2 | -0.9 | 0.1 | -0.63 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

