Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 53 | 2020-03-26 | #663 Pairs Buskerudbridge - Skotselv | Eiker BK | ||
| 16 | 2020-03-15 | #3554 Pairs Numedal Nettmesterskap | Flesberg BK | ||
| 11 | 2020-03-10 | Imp across the field 3 | Flesberg BK | ||
| 4.80 | 2020-02-02 | SM 2020 4. div. Buskerud | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2020-01-31 | Funbridge januar 2020 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 0.90 | 2020-01-25 | BFA Hovedturnering 3B | Bridge for Alle | ||
| 48 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 4 | 2020-01-22 | Bridge for alle 11 - Mix | Bridge for Alle | ||
| 15 | 2020-01-22 | Simultan onsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 8 | 2020-01-21 | Bridge for alle 10AB | - | ||
| 4 | 2020-01-14 | KM 2020 kv 2 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2020-01-07 | Klubbmesterskap 2020 1.kveld | Flesberg BK | ||
| 4 | 2019-11-26 | Vinter kv 3 | Flesberg BK | ||
| 28 | 2019-11-19 | vinter kveld 2 | Flesberg BK | ||
| 12 | 2019-10-08 | Simultan tirsdag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2019-09-08 | KM lag 2019 | |||
| 8 | 2019-08-27 | sommer14 | Flesberg BK | ||
| 0.60 | 2019-08-08 | Patton | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1.35 | 2019-08-06 | NM mixlag | Norsk Bridgeforbund | ||
| 9 | 2019-07-09 | sommer 11 | Flesberg BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025-05-26 | BK Nettbridge mån... | 6 | 28.0 | 28.4 | 24.4 | 26.4 | 29.8 | 51.8% | 58.8% | -0.34 |
| 2025-05-25 | BK Nettbridge søn... | 21 | 28.4 | 27.9 | 15.2 | 21.6 | 29.7 | 54.2% | 45.4% | 0.44 |
| 2025-05-24 | BK Nettbridge lør... | 9 | 27.9 | 28.0 | 24.5 | 26.3 | 26.7 | 50.2% | 52.2% | -0.10 |
| 2025-05-23 | BK Nettbridge fm... | 12 | 28.0 | 28.0 | 28.3 | 28.1 | 30.3 | 51.1% | 51.1% | 0.00 |
| 2025-05-22 | BK Nettbridge tor... | 13 | 28.0 | 27.7 | 15.6 | 21.6 | 30.0 | 54.4% | 47.7% | 0.33 |
| 2025-05-22 | Mai IMP 4 | 10 | 27.7 | 28.3 | 47.5 | 37.9 | 29.9 | -0.7 | 0.2 | -0.58 |
| 2025-05-20 | Sommer 3 av 14 | 3 | 28.3 | 28.3 | 26.5 | 27.4 | 34.5 | 53.9% | 54.6% | -0.06 |
| 2025-05-20 | BK Nettbridge tir... | 2 | 28.3 | 29.0 | 34.0 | 31.5 | 28.5 | 48.4% | 61.1% | -0.62 |
| 2025-05-19 | BK Nettbridge mån... | 18 | 29.0 | 28.5 | 45.6 | 37.1 | 30.0 | 46.3% | 37.3% | 0.44 |
| 2025-05-18 | BK Nettbridge søn... | 23 | 28.5 | 28.0 | 23.8 | 25.9 | 28.1 | 51.1% | 40.6% | 0.52 |
| 2025-05-16 | BK Nettbridge fre... | 17 | 28.0 | 27.8 | 50.9 | 39.3 | 28.7 | 44.4% | 39.3% | 0.25 |
| 2025-05-15 | Nettbridge torsda... | 2 | 27.8 | 28.4 | 24.9 | 26.7 | 27.1 | 50.2% | 62.7% | -0.61 |
| 2025-05-13 | 13 mai BK nettbridge | 17 | 28.4 | 28.1 | 24.3 | 26.2 | 27.4 | 0.1 | -0.8 | 0.28 |
| 2025-05-13 | Sommer 2 av 14 | 5 | 28.1 | 28.0 | 24.5 | 26.2 | 33.6 | 54.0% | 52.6% | 0.13 |
| 2025-05-12 | Måndag fm | 8 | 28.0 | 28.1 | 24.0 | 26.1 | 29.8 | 51.9% | 55.7% | -0.18 |
| 2025-05-08 | Mai2 | 8 | 28.1 | 28.8 | 48.1 | 38.4 | 30.9 | -0.7 | 0.4 | -0.67 |
| 2025-05-06 | Sommer 1 av 14 | 7 | 28.8 | 28.6 | 27.5 | 28.1 | 32.5 | 52.4% | 50.0% | 0.23 |
| 2025-04-10 | Klubbmesterskap 4 | 12 | 28.6 | 29.0 | 37.1 | 33.1 | 30.0 | 48.4% | 52.3% | -0.40 |
| 2025-04-08 | Vår 4 av 4 | 4 | 29.0 | 29.2 | 25.2 | 27.2 | 31.1 | 52.1% | 54.6% | -0.23 |
| 2025-04-01 | Vår 3 av 4 | 4 | 29.2 | 29.7 | 31.9 | 30.8 | 31.6 | 50.4% | 55.3% | -0.46 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

