Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 16 | 2008-11-11 | Vinterturnering 2. kveld | Flesberg BK | ||
| 15 | 2008-10-07 | Høstturnering 2. kveld | Flesberg BK | ||
| 6 | 2008-09-23 | Butlerturnering 4. kveld | Flesberg BK | ||
| 3 | 2008-09-15 | KM mix 2008 Buskerud | - | ||
| 9 | 2008-09-15 | Numedalsmix 2008 | - | ||
| 8 | 2008-06-03 | Sommerturnering 8. kveld | Flesberg BK | ||
| 4 | 2008-04-10 | Handicap/fadderturnering 3. kveld | BK Sølvknekt | ||
| 9 | 2008-03-24 | Påskecup 2008 | Notodden BK | ||
| 8 | 2008-03-13 | Klubbmesterskap 2008 7. kveld | BK Sølvknekt | ||
| 11 | 2008-03-11 | Klubbmesterskap 6. kveld | Flesberg BK | ||
| 4.00 | 2008-02-28 | SM 2008 4. divisjon avdeling 28-29 | - | ||
| 6 | 2008-02-26 | Klubbmesterskap 4.kveld | Flesberg BK | ||
| 18 | 2008-02-21 | Klubbmesterskap 2008 4. kveld | BK Sølvknekt | ||
| 6 | 2008-02-19 | Klubbmesterskapet 3. kveld | Flesberg BK | ||
| 39 | 2008-02-13 | Flesberg BK singel høst 2007 | - | ||
| 26 | 2008-02-12 | Klubbmesterskapet 2. kveld | Flesberg BK | ||
| 42 | 2008-01-22 | Handikapturnering 3. kveld | Flesberg BK | ||
| 24 | 2008-01-17 | Vinterturnering 3. kveld | BK Sølvknekt | ||
| 26 | 2008-01-08 | Handikapturnering | Flesberg BK | ||
| 15 | 2008-01-03 | Vinterturneringen 2008 | BK Sølvknekt |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2020-05-21 | #7703 Pairs Buske... | 13 | 25.8 | 25.4 | 21.6 | 23.5 | 31.6 | 54.2% | 49.7% | 0.40 |
| 2020-05-19 | mai kveld nr 2 | 4 | 25.4 | 25.6 | 20.8 | 23.2 | 29.7 | 53.6% | 55.8% | -0.19 |
| 2020-05-14 | #4870 Pairs Buskerud | 2 | 25.6 | 26.2 | 12.3 | 19.2 | 29.5 | 55.3% | 62.0% | -0.59 |
| 2020-05-12 | mai kveld | 1 | 26.2 | 27.0 | 21.5 | 24.3 | 27.3 | 51.7% | 61.5% | -0.85 |
| 2020-05-10 | #9318 NORSK BRIDG... | 51 | 27.0 | 26.9 | 17.2 | 22.1 | 21.6 | -0.0 | -0.2 | 0.11 |
| 2020-05-05 | #1328 Pairs Buskerud | 21 | 26.9 | 26.7 | 28.6 | 27.6 | 29.1 | 50.8% | 47.7% | 0.27 |
| 2020-04-30 | #9279 Pairs Buskerud | 13 | 26.7 | 26.5 | 23.0 | 24.7 | 30.9 | 53.2% | 51.6% | 0.14 |
| 2020-04-21 | #1116 Pairs Buske... | 5 | 26.5 | 27.1 | 29.2 | 28.1 | 28.4 | 50.1% | 56.9% | -0.60 |
| 2020-04-14 | #4652 Pairs Buske... | 12 | 27.1 | 27.5 | 29.6 | 28.6 | 27.0 | 49.2% | 54.0% | -0.43 |
| 2020-04-10 | #8955 Pairs Buske... | 10 | 27.5 | 27.3 | 22.0 | 24.7 | 27.6 | 51.5% | 50.0% | 0.23 |
| 2020-04-08 | #1709 Pairs Buske... | 16 | 27.3 | 27.2 | 21.9 | 24.5 | 27.0 | 0.2 | -0.0 | 0.13 |
| 2020-04-07 | #2727 Pairs Buske... | 4 | 27.2 | 28.0 | 30.4 | 29.2 | 28.0 | 49.4% | 58.8% | -0.83 |
| 2020-04-06 | #4956 Pairs Buske... | 15 | 28.0 | 27.8 | 21.5 | 24.7 | 28.4 | 52.0% | 49.8% | 0.19 |
| 2020-04-02 | #2574 Pairs Buske... | 12 | 27.8 | 28.2 | 21.2 | 24.7 | 26.9 | 51.1% | 54.9% | -0.34 |
| 2020-03-31 | #2918 Pairs Buske... | 15 | 28.2 | 28.3 | 30.6 | 29.5 | 27.5 | 49.0% | 51.0% | -0.18 |
| 2020-03-26 | #663 Pairs Busker... | 2 | 28.3 | 28.3 | 27.1 | 27.7 | 28.9 | 50.6% | 58.9% | 0.00 |
| 2020-03-24 | #2751 Pairs Buske... | 20 | 28.3 | 28.3 | 30.6 | 29.5 | 28.2 | 49.3% | 50.3% | 0.00 |
| 2020-03-22 | #3851 Pairs Buske... | 20 | 28.3 | 28.3 | 21.5 | 24.9 | 29.4 | 52.3% | 46.2% | 0.00 |
| 2020-03-19 | #4769 Pairs Buske... | 27 | 28.3 | 28.3 | 30.6 | 29.5 | 28.2 | 49.3% | 45.6% | 0.00 |
| 2020-03-17 | #4484 Pairs Buske... | 17 | 28.3 | 28.3 | 34.6 | 31.5 | 26.3 | 47.3% | 49.4% | 0.00 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

