Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 7 | 2005-02-22 | Flesberg BK sommer 2004 | - | ||
| 11 | 2004-10-26 | Notodden BK vår 2004 | - | ||
| 16 | 2004-08-12 | KM lag finale 2004 Buskerud | - | ||
| 66 | 2004-05-26 | BK Sølvknekt vår 2004 | - | ||
| 70 | 2004-05-26 | Flesberg BK vår 2004 | - | ||
| 7 | 2004-03-29 | Numedalsmix 2004 | - | ||
| 5 | 2004-03-15 | Poenghøsten BK Sølvknekt 20.11.2003 | - | ||
| 12 | 2004-03-11 | Kval. KM lag 2004 Numedal | - | ||
| 106 | 2004-02-12 | BK Sølvknekt høst 2003 | - | ||
| 56 | 2004-02-12 | Flesberg BK høst 2003 | - | ||
| 332 | 2004-01-30 | (NBF registrering) | - | ||
| 10 | 2004-01-30 | (NBF registrering) | - | ||
| 1.20 | 2003-10-23 | Kongsberg lagturnering 2003 | - | ||
| 28 | 2003-09-08 | Flesberg BK sommer 2003 | - | ||
| 2 | 2003-09-08 | Flesberg BK sommer 2003 | - | ||
| 16 | 2003-08-12 | Flesberg BK vår 2003 | - | ||
| 11 | 2003-08-08 | Poenghøsten Flesberg BK vår 2003 | - | ||
| 27 | 2001-05-28 | BK Sølvknekt vår 2000 | - | ||
| 99 | 2001-05-02 | Sommerbridge Flesberg BK 2000 | - | ||
| 5 | 2001-05-02 | Sommerbridge Flesberg BK 2000 | - |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-05-30 | Kongsbergturneringa | 10 | 28.4 | 28.6 | 30.8 | 29.7 | 26.3 | 48.2% | 49.5% | -0.25 |
| 2019-05-28 | Sommer 5 | 12 | 28.6 | 28.3 | 47.1 | 37.7 | 29.8 | 45.8% | 41.7% | 0.38 |
| 2019-05-21 | sommer 4 | 10 | 28.3 | 27.7 | 28.7 | 28.2 | 28.0 | 49.9% | 43.6% | 0.59 |
| 2019-05-14 | sommer 3 | 10 | 27.7 | 26.2 | 28.5 | 27.4 | 29.7 | 51.3% | 35.7% | 1.45 |
| 2019-05-07 | sommer 2 | 12 | 26.2 | 25.3 | 34.8 | 30.1 | 29.3 | 49.6% | 40.4% | 0.88 |
| 2019-04-26 | sesong 2019 | 4 | 25.3 | 26.0 | 36.2 | 31.1 | 31.8 | 50.4% | 56.1% | -0.66 |
| 2019-04-23 | vår 2019 | 8 | 26.0 | 26.2 | 28.6 | 27.4 | 28.5 | 50.6% | 52.1% | -0.15 |
| 2019-04-16 | 2019 Påske | 2 | 26.2 | 27.0 | 22.5 | 24.8 | 31.2 | 53.6% | 62.5% | -0.83 |
| 2019-04-11 | Vårcup 2. kveld | 19 | 27.0 | 26.6 | 37.6 | 32.1 | 31.8 | 49.8% | 46.5% | 0.34 |
| 2019-04-09 | Vaarturnering 2 k... | 10 | 26.6 | 26.6 | 37.5 | 32.1 | 31.1 | 49.5% | 49.0% | 0.05 |
| 2019-04-02 | 2019 vaarturnerin... | 6 | 26.6 | 26.6 | 38.1 | 32.3 | 31.7 | 49.7% | 49.5% | 0.02 |
| 2019-03-19 | Klubbmesterskapet... | 7 | 26.6 | 26.9 | 40.7 | 33.8 | 30.1 | 48.0% | 51.9% | -0.36 |
| 2019-03-12 | Klummesterskap 5... | 6 | 26.9 | 26.6 | 28.3 | 27.5 | 29.7 | 51.2% | 47.9% | 0.30 |
| 2019-03-10 | Numedalsmesterska... | 1 | 26.6 | 27.6 | 29.4 | 28.5 | 29.1 | 50.3% | 55.8% | -1.01 |
| 2019-03-05 | Klubbmesterskap 2... | 11 | 27.6 | 27.1 | 28.8 | 28.0 | 30.8 | 51.5% | 45.8% | 0.52 |
| 2019-02-19 | klubbmesterskap 2... | 5 | 27.1 | 27.3 | 29.8 | 28.5 | 30.2 | 50.9% | 53.1% | -0.21 |
| 2019-02-12 | klubbmesterskap 2... | 4 | 27.3 | 27.7 | 30.1 | 28.9 | 29.8 | 50.5% | 54.6% | -0.38 |
| 2019-02-09 | Guriset Handikap | 3 | 27.7 | 28.8 | 28.8 | 28.8 | 30.9 | 51.1% | 56.8% | -1.10 |
| 2019-02-08 | Guriset imp treff | 15 | 28.8 | 28.4 | 28.4 | 28.4 | 30.3 | 0.2 | -0.6 | 0.40 |
| 2019-02-05 | Klubbmesterskap 2... | 5 | 28.4 | 28.7 | 30.4 | 29.5 | 30.1 | 50.3% | 53.0% | -0.25 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

