Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.74 MP
Sparmester
KLP = 19136.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.433
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.433
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.74 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2015-02-25 | 2015-02-25 | Råde BK | ||
| 9 | 2015-02-18 | 2015-02-18 | Råde BK | ||
| 16 | 2015-02-11 | 2015-02-11 | Råde BK | ||
| 9 | 2015-02-04 | 2015-02-05 | Råde BK | ||
| 7 | 2015-02-02 | 2015-02-02 | Gressvik BK | ||
| 1.38 | 2015-02-01 | SM 2015 4. divisjon Østfold og Follo | Norsk Bridgeforbund | ||
| 7 | 2015-01-29 | Simultanturnering torsdag 29. januar | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2015-01-20 | 2015-01-20-klubbmesterskap | Fredrikstad BK | ||
| 8 | 2015-01-19 | 2015-01-19 | Gressvik BK | ||
| 11 | 2015-01-14 | Jan.2 | Råde BK | ||
| 20 | 2015-01-12 | 2015-01-12-kvelds | Gressvik BK | ||
| 7 | 2015-01-07 | 1 kveld Januar | Råde BK | ||
| 30 | 2015-01-05 | 2015-01-05Januar | Gressvik BK | ||
| 21 | 2014-12-15 | 2014-12-15-før-jul | Gressvik BK | ||
| 7 | 2014-12-11 | Jul hovell | Sarpsborg BK | ||
| 30 | 2014-12-01 | 2014-12-01-kvelds | Gressvik BK | ||
| 9 | 2014-11-19 | Jul nr2. | Råde BK | ||
| 12 | 2014-11-17 | 2014-11-17-3.kvelds-nr.2. | Gressvik BK | ||
| 9 | 2014-11-13 | 2014-11-13 3 kvelds 3 av 3 | Sarpsborg BK | ||
| 16 | 2014-11-12 | 2014-11-12 | Råde BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.433| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-08-28 | 2023-08-28 | 5 | 28.9 | 28.8 | 21.5 | 25.1 | 33.9 | 54.7% | 53.5% | 0.12 |
| 2023-08-27 | SommerBridge #85 | 26 | 28.8 | 28.8 | 37.5 | 33.1 | 24.8 | 45.7% | 45.0% | 0.06 |
| 2023-08-24 | 2023-08-24 | 16 | 28.8 | 28.4 | 33.2 | 30.8 | 27.7 | 48.4% | 45.3% | 0.33 |
| 2023-08-22 | 2023-08-22 | 14 | 28.4 | 28.0 | 32.4 | 30.2 | 25.4 | 47.5% | 43.8% | 0.41 |
| 2023-08-21 | Kvels | 3 | 28.0 | 28.3 | 24.8 | 26.5 | 33.5 | 53.7% | 56.6% | -0.28 |
| 2023-08-20 | SommerBridge #80 | 38 | 28.3 | 28.1 | 37.1 | 32.6 | 24.0 | 45.6% | 43.8% | 0.17 |
| 2023-08-17 | kvelds | 14 | 28.1 | 27.8 | 32.4 | 30.1 | 25.6 | 47.6% | 44.9% | 0.29 |
| 2023-08-15 | 2023-08-15 | 14 | 27.8 | 27.8 | 26.3 | 27.1 | 25.5 | 49.2% | 49.1% | 0.00 |
| 2023-08-14 | 2023-08-14 | 6 | 27.8 | 27.3 | 24.2 | 25.8 | 33.6 | 54.3% | 48.5% | 0.55 |
| 2023-08-13 | SommerBridge #75 | 36 | 27.3 | 27.0 | 37.0 | 32.0 | 25.2 | 46.5% | 43.4% | 0.27 |
| 2023-08-10 | 2023-08-10 | 3 | 27.0 | 27.9 | 33.2 | 30.5 | 29.0 | 49.2% | 57.2% | -0.86 |
| 2023-08-09 | NM veteranpar | 57 | 27.9 | 27.3 | 37.8 | 32.6 | 18.3 | 42.7% | 41.2% | 0.55 |
| 2023-08-06 | SommerBridge #70 | 16 | 27.3 | 27.5 | 36.7 | 32.1 | 25.2 | 46.4% | 48.7% | -0.20 |
| 2023-08-03 | 2023-08-03 | 8 | 27.5 | 27.9 | 34.4 | 31.2 | 27.1 | 47.8% | 51.3% | -0.38 |
| 2023-08-02 | SommerBridge #68 | 14 | 27.9 | 28.2 | 20.9 | 24.5 | 24.5 | 50.0% | 52.6% | -0.24 |
| 2023-08-01 | Tirsdag | 21 | 28.2 | 27.8 | 26.0 | 26.9 | 28.5 | 50.8% | 47.7% | 0.31 |
| 2023-07-30 | SommerBridge #65 | 39 | 27.8 | 27.8 | 36.8 | 32.3 | 24.2 | 45.9% | 45.8% | 0.01 |
| 2023-07-27 | 2023-07-27 | 3 | 27.8 | 29.1 | 35.8 | 32.4 | 29.3 | 48.3% | 59.6% | -1.22 |
| 2023-07-26 | SommerBridge #63 | 23 | 29.1 | 29.0 | 19.8 | 24.4 | 24.5 | 50.0% | 49.0% | 0.09 |
| 2023-07-25 | Monrad | 18 | 29.0 | 28.7 | 25.7 | 27.2 | 27.2 | 50.0% | 47.6% | 0.27 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

