Bruker: 15130 Jan P. Johannesen
247.74 MP
Sparmester
KLP = 19136.00
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.433
KP = 275.00
FP = 28.88
HCP = 28.433
| Medlemsnummer | 15130 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 247.74 |
| Fornavn | Jan P. |
| Etternavn | Johannesen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 45 | 2014-03-20 | Klubbmesterskap 2014 2.kveld | Sarpsborg BK | ||
| 9 | 2014-03-19 | Klubbmesterskap-3. | Råde BK | ||
| 44 | 2014-03-17 | Klubbmesterskap 2. | Gressvik BK | ||
| 1.80 | 2014-03-14 | SM 2014 4. divisjon Østfold & Follo | Norsk Bridgeforbund | ||
| 5 | 2014-03-13 | Klubbmesterskap 2014 1.kveld | Sarpsborg BK | ||
| 11 | 2014-03-12 | Klubbmesterskap nr. 2. | Råde BK | ||
| 38 | 2014-03-10 | Klubbmesterskap | Gressvik BK | ||
| 8 | 2014-03-06 | Simultan 06.03.2014 | Sarpsborg BK | ||
| 20 | 2014-03-03 | Kvelds | Gressvik BK | ||
| 5 | 2014-02-20 | Egg 2014 | Sarpsborg BK | ||
| 8 | 2014-02-19 | Kveld nr.5 | Råde BK | ||
| 32 | 2014-02-17 | Kvelds nr.5 | Gressvik BK | ||
| 7 | 2014-02-13 | Kveldsturnering 13.2.2014 | Sarpsborg BK | ||
| 18 | 2014-02-12 | Femkvelds | Råde BK | ||
| 7 | 2014-01-30 | Løskveld januar | Sarpsborg BK | ||
| 15 | 2014-01-27 | 5.Kvelds-nr.2. | Gressvik BK | ||
| 11 | 2014-01-21 | kvelds | Fredrikstad BK | ||
| 9 | 2014-01-15 | Januar | Råde BK | ||
| 34 | 2014-01-13 | Kvelds | Gressvik BK | ||
| 13 | 2014-01-08 | Kvelds | Råde BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.433| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023-04-27 | kvelds | 2 | 26.9 | 28.3 | 38.4 | 33.3 | 28.0 | 47.2% | 59.9% | -1.39 |
| 2023-04-25 | 2023-04-25 | 10 | 28.3 | 28.1 | 26.5 | 27.3 | 25.6 | 49.1% | 47.4% | 0.19 |
| 2023-04-24 | 2023-04-24 | 2 | 28.1 | 28.7 | 25.0 | 26.9 | 34.7 | 54.2% | 60.8% | -0.63 |
| 2023-04-23 | Vårbridge #38 | 21 | 28.7 | 29.3 | 37.9 | 33.6 | 23.5 | 44.8% | 51.3% | -0.58 |
| 2023-04-20 | 2023-04-20 | 14 | 29.3 | 28.6 | 36.9 | 32.8 | 24.9 | 45.8% | 39.2% | 0.72 |
| 2023-04-18 | 2023-04-18 | 8 | 28.6 | 28.7 | 27.4 | 28.1 | 25.4 | 48.6% | 49.8% | -0.13 |
| 2023-04-17 | 2023-04-17-Klubbm... | 1 | 28.7 | 29.8 | 40.1 | 35.0 | 35.0 | 50.0% | 61.7% | -1.11 |
| 2023-04-16 | VårBridge #33 | 48 | 29.8 | 28.6 | 36.1 | 32.3 | 24.4 | 46.0% | 32.3% | 1.22 |
| 2023-04-13 | 2023-04-13 | 13 | 28.6 | 28.1 | 36.4 | 32.3 | 26.3 | 46.8% | 42.5% | 0.48 |
| 2023-04-11 | 2023-04-11 | 9 | 28.1 | 28.2 | 27.5 | 27.8 | 25.2 | 48.6% | 49.0% | -0.04 |
| 2023-04-10 | 2023-04-10 | 3 | 28.2 | 28.4 | 25.2 | 26.8 | 34.4 | 54.2% | 56.5% | -0.21 |
| 2023-04-04 | 2023-04-04 | 9 | 28.4 | 28.1 | 41.0 | 34.6 | 22.1 | 43.1% | 40.3% | 0.26 |
| 2023-04-03 | 2023-04-03 | 3 | 28.1 | 28.3 | 39.9 | 34.1 | 36.2 | 51.1% | 53.2% | -0.20 |
| 2023-03-28 | 2023-03-28-Eggtur... | 5 | 28.3 | 29.1 | 28.3 | 28.7 | 25.7 | 48.4% | 55.6% | -0.77 |
| 2023-03-27 | Kveldsturneroing | 5 | 29.1 | 28.9 | 25.1 | 27.0 | 34.0 | 53.8% | 52.1% | 0.17 |
| 2023-03-26 | 2023-03-26-KM Par | 11 | 28.9 | 29.0 | 31.5 | 30.3 | 20.6 | 44.7% | 45.2% | -0.09 |
| 2023-03-23 | 2023-03-23 | 12 | 29.0 | 29.1 | 36.9 | 33.0 | 26.1 | 46.4% | 46.6% | -0.03 |
| 2023-03-20 | 2023-03-20 | 4 | 29.1 | 29.7 | 25.7 | 27.7 | 33.4 | 53.1% | 59.6% | -0.62 |
| 2023-03-16 | 2023-03-16-Simultan | 14 | 29.7 | 29.8 | 35.8 | 32.8 | 25.8 | 46.3% | 47.7% | -0.14 |
| 2023-03-14 | 2023-03-14 | 9 | 29.8 | 29.7 | 29.3 | 29.5 | 26.2 | 48.2% | 47.4% | 0.10 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Fredrikstad BK | NBF Østfold og Follo | Ja | Standard |
| Gressvik BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |
| Sarpsborg BK | NBF Østfold og Follo | Nei | Standard |

