Bruker: 14717 Anne Marit Knutsen
280.07 MP
Sparmester
KLP = 11866.00
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
KP = 663.00
FP = 95.11
HCP = 28.061
| Medlemsnummer | 14717 |
| Spillerlisens | Nei |
| Mesterpoeng | 280.07 |
| Fornavn | Anne Marit |
| Etternavn | Knutsen |
Du må logge på med medlemsnummer og passord for å kunne se ytterligere personopplysninger. | |
| Klubb | Krets | FP | Dato | Turnering | Arrangør |
|---|---|---|---|---|---|
| 14 | 2025-05-15 | Nettbridge torsdag fm | BK Nettbridge | ||
| 3 | 2025-05-12 | Måndag fm | BK Nettbridge | ||
| 4 | 2025-05-08 | Mai2 | Asker BK | ||
| 12 | 2025-05-08 | instant funbridge 24-31.3 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 16 | 2025-04-29 | 2025 Flesberg nabolag | Flesberg BK | ||
| 11 | 2025-04-25 | sesongavslutning | Flesberg BK | ||
| 9 | 2025-04-08 | Vår 4 av 4 | Flesberg BK | ||
| 11 | 2025-04-01 | Vår 3 av 4 | Flesberg BK | ||
| 1 | 2025-03-31 | Funbridge mars 2025 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 6 | 2025-03-16 | Numedalsmesterskap 2025 | Flesberg BK | ||
| 4 | 2025-03-15 | instant funbridge 17-24.2 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 2 | 2025-03-15 | instant funbridge 24.02-03.03 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 10 | 2025-03-13 | Vår utvikling 2 | Asker BK | ||
| 12 | 2025-03-11 | KM25 - 6 av 6 | Flesberg BK | ||
| 9 | 2025-03-09 | Desibella 09.03.25 | BK Grand | ||
| 15 | 2025-03-04 | KM25 4 av 6 | Flesberg BK | ||
| 24 | 2025-02-25 | Desibella 23.02.25 | BK Grand | ||
| 2.85 | 2025-02-09 | SM 4. div. 2025 B Buskerud | Norsk Bridgeforbund | ||
| 1 | 2025-01-28 | instant funbridge 16-23.12 | Norsk Bridgeforbund | ||
| 17 | 2025-01-21 | Nyttår 3 av 4 | Flesberg BK |
Handikap
Gjeldende handikap: 28.061| Dato | Turnering | Plass | Nytt | Gammel | Makker | Par | Turn. | Forv. | Res. | Endring |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-03-09 | BK Nettbridge man... | 23 | 27.6 | 27.0 | 25.4 | 26.2 | 30.0 | 52.0% | 38.6% | 0.66 |
| 2026-03-06 | BK Nettbridge fre... | 6 | 27.0 | 27.2 | 26.6 | 26.9 | 27.3 | 50.2% | 55.1% | -0.24 |
| 2026-03-05 | Vintercup 4 | 17 | 27.2 | 26.9 | 37.9 | 32.4 | 30.3 | 48.9% | 46.0% | 0.30 |
| 2026-03-05 | BK Nettbridge tor... | 16 | 26.9 | 26.9 | 26.5 | 26.7 | 27.5 | 50.4% | 49.7% | 0.04 |
| 2026-03-04 | BK Nettbridge ons... | 1 | 26.9 | 27.5 | 27.1 | 27.3 | 26.7 | 49.7% | 62.3% | -0.63 |
| 2026-03-03 | Klubbmesterskapet... | 7 | 27.5 | 27.6 | 27.2 | 27.4 | 32.7 | 52.8% | 53.4% | -0.05 |
| 2026-03-03 | BK Nettbridge tir... | 20 | 27.6 | 27.3 | 26.4 | 26.9 | 27.7 | 50.4% | 46.3% | 0.20 |
| 2026-03-02 | BK Nettbridge man... | 16 | 27.3 | 27.3 | 27.1 | 27.2 | 28.6 | 50.7% | 49.8% | 0.05 |
| 2026-02-27 | BK Nettbridge fre... | 12 | 27.3 | 27.5 | 27.2 | 27.3 | 26.2 | 49.4% | 52.5% | -0.15 |
| 2026-02-26 | Vintercup 3 | 8 | 27.5 | 27.7 | 37.4 | 32.5 | 30.1 | 48.7% | 51.1% | -0.24 |
| 2026-02-26 | BK Nettbridge tor... | 14 | 27.7 | 27.9 | 37.8 | 32.9 | 27.2 | 47.1% | 52.2% | -0.25 |
| 2026-02-25 | BK Nettbridge ons... | 9 | 27.9 | 28.1 | 26.9 | 27.5 | 26.5 | 49.5% | 52.4% | -0.15 |
| 2026-02-24 | Klubbmesterskap 4... | 8 | 28.1 | 28.3 | 36.3 | 32.3 | 33.5 | 50.6% | 53.4% | -0.24 |
| 2026-02-24 | BK Nettbridge tir... | 2 | 28.3 | 29.0 | 22.7 | 25.8 | 27.6 | 50.9% | 63.9% | -0.64 |
| 2026-02-23 | BK Nettbridge man... | 6 | 29.0 | 29.4 | 27.1 | 28.2 | 27.3 | 49.5% | 58.7% | -0.45 |
| 2026-02-22 | Sandemesterskapet... | 13 | 29.4 | 30.1 | 27.8 | 28.9 | 23.4 | 47.1% | 50.7% | -0.68 |
| 2026-02-21 | BK Nettbridge lør... | 18 | 30.1 | 30.0 | 27.6 | 28.8 | 26.5 | 48.8% | 45.9% | 0.15 |
| 2026-02-20 | BK Nettbridge fre... | 7 | 30.0 | 30.3 | 28.0 | 29.2 | 27.4 | 49.1% | 56.9% | -0.39 |
| 2026-02-19 | BK Nettbridge tor... | 20 | 30.3 | 29.8 | 26.7 | 28.3 | 27.4 | 49.6% | 38.6% | 0.54 |
| 2026-02-18 | BK Nettbridge ons... | 22 | 29.8 | 29.5 | 26.4 | 28.0 | 26.9 | 49.5% | 43.2% | 0.31 |
| Klubb | Krets | Hovedklubb | Medlemstype |
|---|---|---|---|
| Asker BK | NBF Buskerud | Ja | Standard |
| BK Nettbridge | NBF Spesialkrets | Nei | Standard |
| Flesberg BK | NBF Buskerud | Nei | Standard |

